Sony Xperia Ion

Známá společnost Sony přišla na český trh s novým modelem mobilního telefonu. Ten nese označení Sony Xperia Ion. Jedná se o dotykový telefon s velkým množstvím zajímavých a zcela inovativních funkcí, díky kterým si ho doslova zamilujete. Mezi svými majiteli je oblíbený i díky své nízké hmotnosti, která činí pouhých 144 g. Pokud tedy hledáte telefon který můžete nosit neustále ve své kapse, aniž by ji zbytečně zatěžoval, je tento model pro vás tou správnou volbou.

Představení telefonu Sony Xperia Ion

Telefonu dominuje dotykový displej o velikosti 4.6 palce. Rozlišení displeje je 1280 x 720 pixelů. To oceníte nejenom při prohlížení fotografií či filmů (které můžete sami pořizovat díky 12.1 Mpix fotoaparátu), ale i při prohlížení webových stránek - čitelnost textu mnohem lepší, než u modelů s menším rozlišením. Špičkovému zobrazení nahrává i nadprůměrný počet barev, které dokáže displej zobrazit - konkrétně se jedná o 16mil barev.

Rozměry tohoto telefonu jsou 133 mm na výšku, 68 mm na šířku a hloubka je pouhých 10.6 mm. V kombinaci s jeho nízkou hmotností máte jistotu, že vám telefon padne skvěle do ruky a nebudete mít sebemenší problém s jeho ovládáním. A to ať při práci, nebo zábavě. O jeho výdrž se stará Li-Ion akumulátor o kapacitě 1900 mAh. Samotný výrobce udává pohotovostní dobu 400 hodin a dobu hovoru celých 400 min. Telefon tak můžete mít stále k dispozici, bez neustálého nabíjení baterie.

Vaše názory na Telefony Sony