Samsung i8160 Galaxy Ace 2

Známá společnost Samsung přišla na český trh s novým modelem mobilního telefonu. Ten nese označení Samsung i8160 Galaxy Ace 2. Jedná se o dotykový telefon s velkým množstvím zajímavých a zcela inovativních funkcí, díky kterým si ho doslova zamilujete. Mezi svými majiteli je oblíbený i díky své nízké hmotnosti, která činí pouhých 122 g. Pokud tedy hledáte telefon který můžete nosit neustále ve své kapse, aniž by ji zbytečně zatěžoval, je tento model pro vás tou správnou volbou.

Představení telefonu Samsung i8160 Galaxy Ace 2

Telefonu dominuje dotykový displej o velikosti 3.8 palce. Rozlišení displeje je 800 x 480 pixelů. To oceníte nejenom při prohlížení fotografií či filmů (které můžete sami pořizovat díky 5 Mpix fotoaparátu), ale i při prohlížení webových stránek - čitelnost textu mnohem lepší, než u modelů s menším rozlišením. Špičkovému zobrazení nahrává i nadprůměrný počet barev, které dokáže displej zobrazit - konkrétně se jedná o 16mil barev.

Rozměry tohoto telefonu jsou 118.3 mm na výšku, 62.2 mm na šířku a hloubka je pouhých 10.5 mm. V kombinaci s jeho nízkou hmotností máte jistotu, že vám telefon padne skvěle do ruky a nebudete mít sebemenší problém s jeho ovládáním. A to ať při práci, nebo zábavě. O jeho výdrž se stará Li-Ion akumulátor o kapacitě 1500 mAh. Samotný výrobce udává pohotovostní dobu 670 hodin a dobu hovoru celých 980 min. Telefon tak můžete mít stále k dispozici, bez neustálého nabíjení baterie.

Telefonu dominuje dotykový displej o velikosti 5.55 palce. Rozlišení displeje je 1280 x 720 pixelů. To oceníte nejenom při prohlížení fotografií či filmů (které můžete sami pořizovat díky 8 Mpix fotoaparátu), ale i při prohlížení webových stránek - čitelnost textu mnohem lepší, než u modelů s menším rozlišením. Špičkovému zobrazení nahrává i nadprůměrný počet barev, které dokáže displej zobrazit - konkrétně se jedná o 16mil barev.

Rozměry tohoto telefonu jsou 160 mm na výšku, 80.5 mm na šířku a hloubka je pouhých 9.4 mm. V kombinaci s jeho nízkou hmotností máte jistotu, že vám telefon padne skvěle do ruky a nebudete mít sebemenší problém s jeho ovládáním. A to ať při práci, nebo zábavě. O jeho výdrž se stará Li-Ion akumulátor o kapacitě 3100 mAh. Samotný výrobce udává pohotovostní dobu 980 hodin a dobu hovoru celých 2100 min. Telefon tak můžete mít stále k dispozici, bez neustálého nabíjení baterie.

Vaše názory na Telefony Samsung