Samsung Galaxy Tab GT-P8510MSAETL

Tablet s označením Samsung Galaxy Tab GT-P8510MSAETL je, jak už bývá u společnosti Samsung zvykem, špičkou na českém trhu jak z hlediska funkčnosti, tak z hlediska provedení. Tabletu dominuje dotykový displej s úhlopříčkou 10.1 palců. Díky němu je prohlížení fotografií, přehrávání videí nebo surfování na internetu mnohem pohodlnější a snažší, než u tabletů s menší obrazovkou. Samotné rozlišení displeje je vynikajících 1366 x 768 pixelů, což zaručí perfektní zobrazení i těch nejmenších detailů.

Představení tabletu Samsung Galaxy Tab GT-P8510MSAETL

Tablet Samsung Galaxy Tab GT-P8510MSAETL je vybaven operačním systémem z dílny společnosti Windows, který nese označení Windows 8. Díky tomu je zajištěno nejenom pohodlné a intuitivní ovládání, ale hlavně stabilita samotného systému ve všech aplikacích či hrách. Pro ukládání vašich dat je určena vestavěná paměť o velikosti 32 GB.

O svižnost a rychlost tabletu se stará dvoujádrový procesor s označením Krait 1.5. Díky němu je každá operace provedena během krátkého okamžiku, a nic vás tak nezdržuje od zábavy či práce. Operační paměť o velikosti 2 GB vám zaručí plynulý chod všech aplikací bez jakéhokoliv sekání či zamrzání. Rozměry tohoto tabletu jsou 168,1 x 265,8 x 8,9 mm a hmotnost udává výrobce pouhých 570 g. Díky tomu je tento tablet Samsung velice snadno přenosný a vejde se pohodlně do každého batohu či tašky. Můžete ho tak mít s sebou kdykoliv a kdekoliv potřebujete. Pokud jste rozhodnuti pro koupi právě tohoto modelu, porovnejte si jeho cenu a pořiďte ho nejlevněji na českém trhu.