Samsung Galaxy Tab GT-P3100ZWAXEZ

Tablet s označením Samsung Galaxy Tab GT-P3100ZWAXEZ je, jak už bývá u společnosti Samsung zvykem, špičkou na českém trhu jak z hlediska funkčnosti, tak z hlediska provedení. Tabletu dominuje dotykový displej s úhlopříčkou 7 palců. Díky němu je prohlížení fotografií, přehrávání videí nebo surfování na internetu mnohem pohodlnější a snažší, než u tabletů s menší obrazovkou. Samotné rozlišení displeje je vynikajících 1064 x 600 pixelů, což zaručí perfektní zobrazení i těch nejmenších detailů.

Představení tabletu Samsung Galaxy Tab GT-P3100ZWAXEZ

Tablet Samsung Galaxy Tab GT-P3110GRAWEZ je vybaven operačním systémem z dílny společnosti Google, který nese označení Android 4.0. Díky tomu je zajištěno nejenom pohodlné a intuitivní ovládání, ale hlavně stabilita samotného systému ve všech aplikacích či hrách. Pro ukládání vašich dat je určena vestavěná paměť o velikosti 8 GB.

O svižnost a rychlost tabletu se stará dvoujádrový procesor s označením Cortex-A9. Díky němu je každá operace provedena během krátkého okamžiku, a nic vás tak nezdržuje od zábavy či práce. Operační paměť o velikosti 1 GB vám zaručí plynulý chod všech aplikací bez jakéhokoliv sekání či zamrzání. Rozměry tohoto tabletu jsou 122,4 x 193,7 x 10.5 mm a hmotnost udává výrobce pouhých 344 g. Díky tomu je tento tablet Samsung velice snadno přenosný a vejde se pohodlně do každého batohu či tašky. Můžete ho tak mít s sebou kdykoliv a kdekoliv potřebujete. Pokud jste rozhodnuti pro koupi právě tohoto modelu, porovnejte si jeho cenu a pořiďte ho nejlevněji na českém trhu.