Prestigio MultiPad PMP3170B

Tablet s označením Prestigio MultiPad PMP3170B je, jak už bývá u společnosti Prestigio zvykem, špičkou na českém trhu jak z hlediska funkčnosti, tak z hlediska provedení. Tabletu dominuje dotykový displej s úhlopříčkou 7 palců. Díky němu je prohlížení fotografií, přehrávání videí nebo surfování na internetu mnohem pohodlnější a snažší, než u tabletů s menší obrazovkou. Samotné rozlišení displeje je vynikajících 800 x 480 pixelů, což zaručí perfektní zobrazení i těch nejmenších detailů.

Představení tabletu Prestigio MultiPad PMP3170B

Tablet Prestigio MultiPad PMP3170B je vybaven operačním systémem z dílny společnosti Google, který nese označení Android 4.0. Díky tomu je zajištěno nejenom pohodlné a intuitivní ovládání, ale hlavně stabilita samotného systému ve všech aplikacích či hrách. Pro ukládání vašich dat je určena vestavěná paměť o velikosti 4 GB.

O svižnost a rychlost tabletu se stará dvoujádrový procesor s označením ARM Cortex A5. Díky němu je každá operace provedena během krátkého okamžiku, a nic vás tak nezdržuje od zábavy či práce. Operační paměť o velikosti 0.5 GB vám zaručí plynulý chod všech aplikací bez jakéhokoliv sekání či zamrzání. Rozměry tohoto tabletu jsou 191.8 x 123 x 9.5 mm a hmotnost udává výrobce pouhých 290 g. Díky tomu je tento tablet Prestigio velice snadno přenosný a vejde se pohodlně do každého batohu či tašky. Můžete ho tak mít s sebou kdykoliv a kdekoliv potřebujete. Pokud jste rozhodnuti pro koupi právě tohoto modelu, porovnejte si jeho cenu a pořiďte ho nejlevněji na českém trhu.