GoClever Tab R105BK

Tablet s označením GoClever Tab R105BK je, jak už bývá u společnosti GoClever zvykem, špičkou na českém trhu jak z hlediska funkčnosti, tak z hlediska provedení. Tabletu dominuje dotykový displej s úhlopříčkou 10,1 palce. Díky němu je prohlížení fotografií, přehrávání videí nebo surfování na internetu mnohem pohodlnější a snažší, než u tabletů s menší obrazovkou. Samotné rozlišení displeje je vynikajících 1280 x 800 pixelů, což zaručí perfektní zobrazení i těch nejmenších detailů.

Představení tabletu GoClever Tab R105BK

Tablet GoClever Tab R105BK je vybaven operačním systémem z dílny společnosti Google, který nese označení Android 4.1.1. Díky tomu je zajištěno nejenom pohodlné a intuitivní ovládání, ale hlavně stabilita samotného systému ve všech aplikacích či hrách. Pro ukládání vašich dat je určena vestavěná paměť o velikosti 8 GB.

O svižnost a rychlost tabletu se stará procesor s označením RockChip RK3066. Díky němu je každá operace provedena během krátkého okamžiku, a nic vás tak nezdržuje od zábavy či práce. Operační paměť o velikosti 1 GB DDR3 vám zaručí plynulý chod všech aplikací bez jakéhokoliv sekání či zamrzání. Rozměry tohoto tabletu jsou 266 x 175 x 9 mm mm a hmotnost udává výrobce pouhých 614 g g. Díky tomu je tento tablet GoClever velice snadno přenosný a vejde se pohodlně do každého batohu či tašky. Můžete ho tak mít s sebou kdykoliv a kdekoliv potřebujete. Pokud jste rozhodnuti pro koupi právě tohoto modelu, porovnejte si jeho cenu a pořiďte ho nejlevněji na českém trhu.