GoClever Tab M703G

Tablet s označením GoClever Tab M703G je, jak už bývá u společnosti GoClever zvykem, špičkou na českém trhu jak z hlediska funkčnosti, tak z hlediska provedení. Tabletu dominuje dotykový displej s úhlopříčkou 7 palců. Díky němu je prohlížení fotografií, přehrávání videí nebo surfování na internetu mnohem pohodlnější a snažší, než u tabletů s menší obrazovkou. Samotné rozlišení displeje je vynikajících 1024 x 600 pixelů, což zaručí perfektní zobrazení i těch nejmenších detailů.

Představení tabletu GoClever Tab M703G

Tablet GoClever Tab M703G je vybaven operačním systémem z dílny společnosti Google, který nese označení Android 4.0.3. Díky tomu je zajištěno nejenom pohodlné a intuitivní ovládání, ale hlavně stabilita samotného systému ve všech aplikacích či hrách. Pro ukládání vašich dat je určena vestavěná paměť o velikosti 4 GB.

O svižnost a rychlost tabletu se stará procesor s označením MediaTek MT 6575. Díky němu je každá operace provedena během krátkého okamžiku, a nic vás tak nezdržuje od zábavy či práce. Operační paměť o velikosti 1 GB DDR3 vám zaručí plynulý chod všech aplikací bez jakéhokoliv sekání či zamrzání. Rozměry tohoto tabletu jsou 192 x 121 x 8 mm a hmotnost udává výrobce pouhých 346 g. Díky tomu je tento tablet GoClever velice snadno přenosný a vejde se pohodlně do každého batohu či tašky. Můžete ho tak mít s sebou kdykoliv a kdekoliv potřebujete. Pokud jste rozhodnuti pro koupi právě tohoto modelu, porovnejte si jeho cenu a pořiďte ho nejlevněji na českém trhu.