Asus VivoTab ME400C-1B025W

Tablet s označením Asus VivoTab ME400C-1B025W je, jak už bývá u společnosti Asus zvykem, špičkou na českém trhu jak z hlediska funkčnosti, tak z hlediska provedení. Tabletu dominuje dotykový displej s úhlopříčkou 10.1 palců. Díky němu je prohlížení fotografií, přehrávání videí nebo surfování na internetu mnohem pohodlnější a snažší, než u tabletů s menší obrazovkou. Samotné rozlišení displeje je vynikajících 1366x768 pixelů, což zaručí perfektní zobrazení i těch nejmenších detailů.

Představení tabletu Asus VivoTab ME400C-1B025W

Tablet Asus VivoTab ME400C-1B025W je vybaven operačním systémem z dílny společnosti Windows, který nese označení Windows 8. Díky tomu je zajištěno nejenom pohodlné a intuitivní ovládání, ale hlavně stabilita samotného systému ve všech aplikacích či hrách. Pro ukládání vašich dat je určena vestavěná paměť o velikosti 64 GB.

O svižnost a rychlost tabletu se stará dvoujádrový procesor s označením Intel Atom Z2760. Díky němu je každá operace provedena během krátkého okamžiku, a nic vás tak nezdržuje od zábavy či práce. Operační paměť o velikosti 2 GB vám zaručí plynulý chod všech aplikací bez jakéhokoliv sekání či zamrzání. Rozměry tohoto tabletu jsou 262,5 x 171 x 9,7 mm a hmotnost udává výrobce pouhých 580 g. Díky tomu je tento tablet Asus velice snadno přenosný a vejde se pohodlně do každého batohu či tašky. Můžete ho tak mít s sebou kdykoliv a kdekoliv potřebujete. Pokud jste rozhodnuti pro koupi právě tohoto modelu, porovnejte si jeho cenu a pořiďte ho nejlevněji na českém trhu.