Olympus TG-1

Společnost Olympus, známý výrobce digitálních fotoaparátů přestavil svůj nový model digitálního fotoaparátu. Označení tohoto modelu je Olympus TG-1. Jak už je u této společnosti zvykem, jedná se opět o špičkový přístroj, který svého uživatele doslova nadchne. A to nejenom svým kvalitním provedením, ale také množstvím naprosto unikátních a uživatelsky přívětivých funkcí, které vám dopomohou k těm nejlepším možným snímkům.

Představení fotoaparátu Olympus TG-1

Při výrobě tohoto digitálního fotoaparátu bylo dbáno nejenom na kvalitní materiály a vzhled, ale také na ergonomické provedení. Díky tomu vám fotoaparát perfektně padne do ruky a vy můžete začít pořizovat snímky, které mohou mít maximální možné rozlišení celých 12.7 Mpix. Samotné snímky se poté ukládají to nejpoužívanější grafického formátu, tedy DPOF; JPEG. Díky tomu si je můžete prohlížet doslova na každém počítači, notebooku, tabletu či chytrém telefonu.

Pro focení vzdálenějších objektů je připraven optický a digitální zoom. Optický dokáže přiblížit až 4 x, digitální celkem 4x. Pořízené fotografie si můžete ihned prohlédnout na vestavěném LCD displeji, který má rozměr 3 palce. Pomocí něho také fotoaparát ovládáte, nastavujete či vybíráte z široké škály již přednastavených režimů pro dosažení kvalitního a perfektně ostrého snímku, ať už fotografujete cokoliv.

Vaše názory na Fotoaparáty Olympus